Virtuali lietuvių kalbos viktorina

Virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D'Elia)
Virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D’Elia)

Gegužės 7 d. švenčiama Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo virtualioje lietuvių kalbos viktorinoje, skirtoje šiai dienai paminėti (koordinatorė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia). Dalyviai atsakinėjo į 25 tikrai nelengvus klausimus, parinktus iš įvairių kalbos sričių.

Viktoriną parengė Lietuvių kalbos draugija (LKD), organizuojanti ir Metų žodžio bei Metų posakio rinkimus. Mūsų gimnazistai taip pat aktyviai dalyvavo šiuose rinkimuose. Jie pasiūlė žodį „verygholizmas“, tikrai panašų į Metų žodžiu interneto balsuotojų išrinktą „veryganą“.

A.D.

Virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D'Elia)
Virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D’Elia)
Virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D'Elia)
Virtuali lietuvių kalbos viktorina (Foto: A. D’Elia)