Jaunimo popietė pilyje

Jaunimo popietė pilyje (Foto: D. Kriščiūnienė)
Jaunimo popietė pilyje (Foto: D. Kriščiūnienė)

Po pamokų vasario 28 dieną Katalikiško jaunimo grupės nariai rinkosi pilyje į žaidimų popietę. Čia jų laukė kunigas Virginijus Grigutis ir religijos mokytoja Dalė Kriščiūnienė. Laikas bėgo greitai, nes visi atvyko su pakilia nuotaika ir paruošę daugybę žaidimų. Buvo sunku išsirinkti, kurį pirmiausia išbandyti.

Popietės dalyviai pasidalino į grupeles ir sužaidė visus. Daugiausia linksmų emocijų sukėlė žaidimas „5 sekundės“. Besimėgaudami žaidimais ir buvimu kartu, visi išalko ir vienbalsiai nutarė, kad reikėtų picos. Po valandėlės grupelė ja vaišinosi ir klausėsi muzikos. Vakarop, susitvarkę ir draugiškai paspaudę vienas kitam rankas, žaidėjai išsiskirstė linkėdami gražaus pirmojo gavėnios sekmadienio.

DK

Jaunimo popietė pilyje (Foto: D. Kriščiūnienė)
Jaunimo popietė pilyje (Foto: D. Kriščiūnienė)
Jaunimo popietė pilyje (Foto: D. Kriščiūnienė)
Jaunimo popietė pilyje (Foto: D. Kriščiūnienė)
Sekite mus/folgen Sie uns: