Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname

Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname (Foto: R. Lendraitis)
Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname (Foto: R. Lendraitis)rpt

Liepos 6 d. vyko paskutinis šių mokslo metų posėdis. Per pertrauką mokytojams ir gimnazijos darbuotojams, 2020/2021 mokslo metais šventusiems gimimo ir darbo metų jubiliejus, direktorė Rasa Weiss įteikė gėlių puokštes ir dovanų kuponus.
Be to, buvo pagerbtos gimnaziją paliekančios darbuotojos. Mokyklos bendruomenė atsisveikino ir plojimais į užtarnautą poilsį išlydėjo ilgametę virėją Nijolę Thiem. Ji net 26 metus gardžiais patiekalais vaišino gimnazijos bendruomenę ir svečius.

AD

Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname (Foto: R. Lendraitis)
Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname (Foto: R. Lendraitis)
Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname (Foto: R. Lendraitis)
Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname (Foto: R. Lendraitis)
Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname (Foto: R. Lendraitis)
Švenčiame jubiliejus ir atsisveikiname (Foto: R. Lendraitis)rpt