Politikos simuliacinis žaidimas

Einmal Kanzler*in, immer Kanzler*in ? – Planspiel zum Deutschen Bundestag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politikos simuliacinis žaidimas (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Lapkričio 22 d. 12 klasės mokiniai dalyvavo politikos simuliaciniame žaidime, vykusiame nuotoliniu būdu. Jį, bendradarbiaudama su Heseno žemės politinio švietimo centru ir Berlyno politinio švietimo agentūra „Polyspektiv“, organizavo vyresniųjų klasių vadovė bei politikos ir ekonomikos mokytoja dr. Gabriele Hoffmann.
Dvyliktokai imitavo virtualią Bundestago sesiją ir įsijautė į politikų vaidmenį. Temas diskusijoms ir balsavimui parlamentinėse frakcijose pristatė Bundesrato pirmininkas. Tądien vykusiame simuliaciniame žaidime buvo diskutuojama apie Vokietijos politinę sistemą ir Vokietijos federalinio kanclerio kadencijos apribojimą.
Mokiniai perėmė keturių skirtingų partijų narių vaidmenis. Parlamentinių grupių posėdžiuose jie generavo idėjas ir kūrė strategijas, komitetuose svarstė įvairius klausimus, diskutavo norėdami rasti geriausią sprendimą, pristatė savo idėjas plenarinėje sesijoje ir galiausiai balsavo.

AD

Einmal Kanzler*in, immer Kanzler*in ? – Planspiel zum Deutschen Bundestag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politikos simuliacinis žaidimas (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Einmal Kanzler*in, immer Kanzler*in ? – Planspiel zum Deutschen Bundestag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politikos simuliacinis žaidimas (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Einmal Kanzler*in, immer Kanzler*in ? – Planspiel zum Deutschen Bundestag (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Politikos simuliacinis žaidimas (Foto: Dr. G. Hoffmann)