Advento vakarai bendrabutyje

Advento vakarai bendrabutyje (Foto: A. Ručienė)
Advento vakarai bendrabutyje (Foto: A. Ručienė)

Šiais metais advento išvakarėse bendrabutyje gyvenantys mokiniai kartu su auklėtoja Audrone Ručiene bendrabučio eglutę puošė savo išrinktomis labiausiai patinkančiomis nuotraukomis. Įžiebus lempučių girliandas, eglutė tapo sava ir tarsi gyvai pasakojo apie mokinių keliones, įvairius patyrimus bei mylimiausius gyvūnus.
Trečiojo advento sekmadienio vakarą mokiniai su dovanėlėmis rinkosi prie eglutės. Dovanas padėję po eglute, visi buvo pakviesti į bendrabučio salę, kur jų laukė muzikinis siurprizas. Kartu su muzikos mokytoju Gintaru Ručiu būgnus mušė ir dainavo Ieva L., jai barškučiais pritarė Leticija M., pianinu grojo ir gitara skambino Marija G., dainavo Auksė O. Mokiniai įteikė prisiminimo dovanėlę stažuotojai dr. Sigitai Šilingaitei, kuri atvyko iš Lietuvos ir du mėnesius draugavo su gimnazistais. Mokiniai Sigitai padėkojo už įdomias pamokas, o Sigita dėkojo mokiniams už draugiškumą ir pažadėjo dar kartą susitikti.
Vėliau mokiniai keitėsi dovanomis. Kiekvienas po eglute ieškojo jam skirtos dovanėlės. Smalsiai apžiūrinėjančius dovanas viliojo bendrabučio mokinių kepamų vaflių kvapas. Gimnazistai, skanaudami vaflius, džiaugėsi dovanomis, bendravo, vienas kitam linkėjo gražių artėjančių žiemos švenčių ir smagių atostogų.

AR