Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje

Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D'Elia)
Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D’Elia)

Kovo 17 d. buvo paskelbti nuotoliniu būdu vykusios Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams rezultatai. Mūsų gimnazijai šiais metais joje atstovavo devintokė Izabelė Š. ir dvyliktokas Aldas S.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Aldas užsienio lietuviškų mokyklų mokinių savo amžiaus grupėje užėmė trečią vietą. Gimnazistus olimpiadai paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia. Informatikos mokytojas Robertas Lendraitis pasirūpino, kad užduočių atlikimas vyktų sklandžiai.

AD

Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D'Elia)
Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D’Elia)
Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D'Elia)
Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D’Elia)
Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D'Elia)
Trečia vieta Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje (Foto: A. D’Elia)