Mokomoji stovykla Bavarijoje, Hohenecko pilyje

Zu Gast beim „Dürer Camp“ auf Burg Hoheneck/Bayern (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Hohenecko pilyje (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Rugsėjo 22–23 dienomis penki 11 ir 12 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Dimitrios Kostopoulos ir dr. Gabriele Hoffmann, dalyvavo mokomojoje stovykloje, surengtoje Hohenecko pilyje.
Nuo 2016 metų mūsų gimnaziją su mokyklomis partnerėmis – Diurerio gimnazija iš Niurnbergo ir Gėtės gimnazija iš Auerbacho (Vogtlando) – sieja bendras projektas „Perspektyvos ugdant gabiuosius“. Nuo projekto pradžios buvo įgyvendinta daugybė idėjų, už gabių mokinių ugdymą atsakingos pedagogės nuolat dalijasi informacija. Mūsų gimnazijoje gabių mokinių ugdymą kuruoja dr. Gabriele Hoffmann. Ji pasistengė, kad Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai dalyvautų šioje mokyklos partnerės iš Bavarijos organizuotoje mokomojoje stovykloje.
Dvi dienas trukusiame renginyje įvairių mokslo sričių atstovai skaitė pranešimus, kuriuose aptarė savo darbo specifiką ir supažindino su mokslinių tyrimų projektais. Vienuoliktokas Hilard bei Victoria, Lea, Hendrik, Enrique ir Justas, visi 12 klasės mokiniai, dalyvavo informatyviuose seminaruose apie klimato kaitą, žaliųjų miestų viziją, virtualią realybę ir t.t.

AGe

Zu Gast beim „Dürer Camp“ auf Burg Hoheneck/Bayern (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Hohenecko pilyje (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Zu Gast beim „Dürer Camp“ auf Burg Hoheneck/Bayern (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Hohenecko pilyje (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Zu Gast beim „Dürer Camp“ auf Burg Hoheneck/Bayern (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Hohenecko pilyje (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Zu Gast beim „Dürer Camp“ auf Burg Hoheneck/Bayern (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Hohenecko pilyje (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Zu Gast beim „Dürer Camp“ auf Burg Hoheneck/Bayern (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Mokomoji stovykla Bavarijoje, Hohenecko pilyje (Foto: Dr. G. Hoffmann)