Šv. Mikalojaus belaukiant

Šv. Mikalojaus belaukiant (Foto: A. Geibel)
Šv. Mikalojaus belaukiant (Foto: A. Geibel)

Gruodžio 5 d. 5–6 klasių mokiniai susirinko šventiškai papuoštoje Renhofo pilies salėje. Gimnazijos kapelionas dr. Virginijus Grigutis mokiniams papasakojo, kad savo dienos išvakarėse šv. Mikalojus pilyje paliko keletą dovanų.
Mažieji gimnazistai džiaugėsi galėdami išpakuoti dėžutes, kuriose slėpėsi įvairūs advento simboliai: angelas, žvakės, žvaigždė ir Biblija. Dvasininkas komentavo, kodėl kiekvienas iš jų mums svarbus ikikalėdiniu laikotarpiu. Vėliau visi kartu giedojo advento giesmę.
Gimnazijoje tądien viešėjo dr. Baerbel Kilian, šeimos gydytoja, dirbanti Manheimo įkalinimo įstaigoje. Ji dalijosi savo ilgamete darbo su įkalintaisiais patirtimi, mielai atsakinėjo į mokinių klausimus.
Susitikimo pabaigoje dr. V. Grigutis religijos mokytojai Angela Allahyar-Parsa, praėjusią savaitę šventusiai gražų jubiliejų, ir viešniai įteikė po saldžią dovanėlę. Šventas Mikalojus nepamiršo ir mokinių – po saldžią staigmeną ir penktokai, ir šeštokai rado paskutinėje dovanų dėžutėje.
AGe

Šv. Mikalojaus belaukiant (Foto: A. Geibel)
Šv. Mikalojaus belaukiant (Foto: A. Geibel)
Šv. Mikalojaus belaukiant (Foto: A. Geibel)
Šv. Mikalojaus belaukiant (Foto: A. Geibel)
Šv. Mikalojaus belaukiant (Foto: A. Geibel)
Šv. Mikalojaus belaukiant (Foto: A. Geibel)