Kalėdinė eglutė Renhofo pilies koplyčioje

Kalėdinė eglutė Renhofo pilies koplyčioje (Foto: D. Kriščiūnienė)
Kalėdinė eglutė Renhofo pilies koplyčioje (Foto: D. Kriščiūnienė)

Gruodžio 12 d. 8 klasės mokiniams religijos pamoka vyko bibliotekoje. Gimnazijos kapelionas dr. Virginijus Grigutis į užsiėmimą atnešė senus „Magnificat“ maldynėlius. Mokiniai aiškinosi, kaip skaityti Dievo žodį ir kaip elgtis šv. Mišiose, susipažino su šiuo leidiniu, galėjo jį pavartyti ir paskaityti.
Gimnazistų dėmesys nukrypo į ant maldynėlių viršelių esančius meniškus paveikslėlius. Mokiniai galėjo išsirinkti pačius gražiausius ir buvo pakviesti iš jų pagaminti žaisliukus. Vėliau jais su savo religijos mokytoja Dale Kriščiūniene papuošė Renhofo pilies koplyčios Kalėdų eglutę. Įdėję dalelę savo širdies, aštuntokai savomis rankomis prikėlė senus „Magnificat“ leidinius naujam gyvenimui. Visi džiaugėsi savo darbu ir džiaugsmingai iškeliavo į namus.
DK