Seminaras „Kaip parengti gerą pristatymą?“

Workshop „Präsentation“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Kaip parengti gerą pristatymą?“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Balandžio 27 ir 28 dienomis 12 klasės mokiniai susitiko su ilgamečiu SAP darbuotoju Eric Bauer, įvairiais klausimais konsultuojančiu įmones nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Lektorių gimnazistai prisiminė iš paskaitų apie ketvirtąją pramonės revoliuciją. Jis dvyliktokus šįkart mokė, kaip parengti gerą pristatymą. Seminarą, kurį rėmė Hopp fondas, organizavo vyresniųjų klasių vadovė, politikos ir ekonomikos mokytoja dr. Gabriele Hoffmann.
Gimnazistai sužinojo, kaip glaustai pateikti svarbiausius faktus ir tikslingai perduoti informaciją, kaip įtikinti ir galbūt net sužavėti klausytojus savo pristatymu. Eric Bauer pasakojo, kaip įgyti pasitikėjimo savimi ir kodėl reikia atkreipti dėmesį į gestus, mimiką, laikyseną bei balsą. Seminaro dalyviai atliko įvairias įdomias užduotis.
Įgytos žinios padės mokiniams ruošti pateiktis ne tik pamokoms ar brandos egzaminams, jomis dvyliktokai galės pasinaudoti ir vėliau tęsdami mokslus aukštosiose ar profesinėse mokyklose.
AGe

Workshop „Präsentation“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Kaip parengti gerą pristatymą?“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Workshop „Präsentation“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Kaip parengti gerą pristatymą?“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Workshop „Präsentation“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Kaip parengti gerą pristatymą?“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Workshop „Präsentation“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Kaip parengti gerą pristatymą?“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Workshop „Präsentation“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Kaip parengti gerą pristatymą?“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Workshop „Präsentation“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Seminaras „Kaip parengti gerą pristatymą?“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)