Atvirų durų diena 2024

Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)

Vasario 3 d. mūsų gimnazija vėl plačiai atvėrė savo duris. Renhofo pilies salėje svečius dainomis, muzika ir šokiais linksmino talentingi ir aktyvūs mokiniai. Direktorė Rasa Weiß, Tėvų komiteto pirmininkė Evi Hahl bei Gimnazijos draugų ir rėmėjų draugijos pirmininkas Frank Roeder pasveikino renginio dalyvius. Vėliau mokyklos vadovė pristatė gimnazijos veiklą.
Per Atvirų durų dieną svečiai turėjo galimybę pabendrauti su mokiniais ir mokytojais, vadovybei užduoti rūpimus klausimus, apžiūrėti visą Vasario 16-osios gimnazijos kompleksą: pagrindinį pastatą, modernų gamtos mokslų priestatą, bendrabutį, parką, Renhofo pilį, biblioteką, koplyčią ir kitas erdves. Stenduose buvo gausu informacijos apie gimnazistų visuomeninę bei popamokinę veiklas. Svečiai galėjo pasigrožėti mokinių dailės darbais.
Mokytojai būsimiesiems gimnazistams organizavo įvairius užsiėmimus. Besidomintieji mūsų gimnazija galėjo atlikti eksperimentus, žaismingai mokytis kalbų, spausdinti trimačiu spausdintuvu, pasigaminti skirtukus, sužinoti įvairių įdomių faktų apie Lietuvą ir t.t. Šią dieną vyko įdomios istorijos pamokėlės. Naujajame priestate buvo teikiama informacija apie gabių mokinių ugdymą, priėmimo sąlygas ir mokymąsi vyresnėse klasėse.
Tryliktokai kvietė ragauti pyragų ir kitų skanėstų. Prie puodelio kavos bendrabučio salėje veikusioje kavinukėje savo įspūdžius aptarinėjo būsimieji gimnazistai, jų tėveliai, mokytojai, esami ir buvę mokiniai.

AGe

Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)
Atvirų durų diena 2024 (Foto: mokytojai/Lehrkräfte)