Europos Parlamento narių ir Heseno žemės politikų podiumo diskusija

Teilnahme an Podiumsdiskussion mit Europaabgeordneten in Heppenheim (Foto: Lilly M., Kl. 12)
Europos Parlamento narių ir Heseno žemės politikų podiumo diskusija (Foto: Lilly M., Kl. 12)

Vasario 9 d. mūsų gimnazijos dvyliktokė Lilly-Isabelle M. Hepenheime stebėjo podiumo diskusiją, kurioje dalyvavo Europos Parlamento nariai ir Heseno žemės politikai. Renginyje jie diskutavo apie politines aktualijas ir pabrėžė Europos Sąjungos svarbą.
Žiūrovai turėjo progą įsitraukti į pokalbį ir užduoti rūpimus klausimus. Buvo diskutuojama apie užsienio politiką, saugumą, kraštutinių dešiniųjų spaudimą ir kanapių legalizavimą. Mokinė pagilino savo žinias, išgirdo įvairių nuomonių aktualiomis temomis ir galėjo susiformuoti savąją.
AGe

Teilnahme an Podiumsdiskussion mit Europaabgeordneten in Heppenheim (Foto: Lilly M., Kl. 12)
Europos Parlamento narių ir Heseno žemės politikų podiumo diskusija (Foto: Lilly M., Kl. 12)
Teilnahme an Podiumsdiskussion mit Europaabgeordneten in Heppenheim (Foto: Lilly M., Kl. 12)
Europos Parlamento narių ir Heseno žemės politikų podiumo diskusija (Foto: Lilly M., Kl. 12)