Inkilai akcijai „Laisvės paukščiai“

Inkilai akcijai „Laisvės paukščiai“ (Foto: A. Janulionienė)
Inkilai akcijai „Laisvės paukščiai“ (Foto: A. Janulionienė)

Pakruojo dvaras, Vasario 16-osios gimnazijos ambasadorius, kartu su organizacija „Stiprūs kartu“ vykdo akciją „Laisvės paukščiai“. Jos idėja – sukurti ir nuspalvinti į Lietuvą sugrįžtantiems varnėnams inkilus, kurie bus parduodami aukcione. Visi surinkti pinigai bus skiriami Lietuvoje gaminamiems dronams įsigyti, o šie gelbės Ukrainos karių gyvybes.
Mūsų gimnazijos mokinės Kotryna D., Upė L., Henrieta V., Augustė V., dailės mokytoja Aina Janulionienė ir tėvai mielai prisijungė prie šios paramos akcijos. Jų ir įžymių Lietuvos asmenybių dekoruoti inkilai bus eksponuojami Tulpių ir pavasario gėlių festivalyje, o vėliau atsidurs aukcione.
Gimnazija į Lietuvą išsiųs tris ūkvedžio Roberto Kaikario sukaltus ir mokinių išpieštus inkilus bei du inkilus nuo gimnazijos tėvų, kuriuos dekoravo Tim J. senelis. Tai nepaprastai svarbus ir prasmingas indėlis.
Inkilus bus galima įsigyti čia: www.laisvės-paukščiai.lt
AJ

Inkilai akcijai „Laisvės paukščiai“ (Foto: A. Janulionienė)
Inkilai akcijai „Laisvės paukščiai“ (Foto: A. Janulionienė)

Inkilų perdavimas gimnazijai/Übergabe der Vogelhäuschen an das Gymnasium (Foto: R. Weiss)
Inkilų perdavimas gimnazijai/Übergabe der Vogelhäuschen an das Gymnasium (Foto: R. Weiss)

Tėvų inkilas akcijai „Laisvės paukščiai“/Vogelhäuschen von den Eltern des Gymnasiums (Foto: R. Weiss)
Tėvų inkilas akcijai „Laisvės paukščiai“/Vogelhäuschen von den Eltern des Gymnasiums (Foto: R. Weiss)
Tėvų inkilas akcijai „Laisvės paukščiai“/Vogelhäuschen von den Eltern des Gymnasiums (Foto: R. Weiss)
Tėvų inkilas akcijai „Laisvės paukščiai“/Vogelhäuschen von den Eltern des Gymnasiums (Foto: R. Weiss)