Mes švenčiame laisvę

Mes švenčiame laisvę (Foto: R. Lendraitis)
Mes švenčiame laisvę (Foto: R. Lendraitis)

Kovo 11 d. mūsų gimnazija minėjo 34-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Direktorės pavaduotoja Irena Sattler trumpai papasakojo apie šią svarbią valstybinę šventę ir pakvietė nusifotografuoti su trispalvėmis vėliavėlėmis, kurias ji pagamino kartu su aštuntokais. Mokinių ir mokytojų būrys prie pagrindinio įėjimo į Vasario 16-osios gimnaziją suformavo akiai ir širdžiai mielą trispalvę.
Gimnazistai per Lietuvos istorijos pamokas apžiūrėjo mokytojos Dalės Kriščiūnienės paruoštą stendą ir prisiminė, kuo svarbi ši data. Tądien lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta Geibel paskelbė Valstybinės lietuvių kalbos komisijos parengtos viktorinos nugalėtojus. Iš joje dalyvavusių 5–10 klasių mokinių geriausiai pasirodė penktokė Rasa T., aštuntokė Henrieta V. ir dešimtokas Adomas K.
Vasario 16-osios gimnazija prisijungė prie kultūrinės iniciatyvos „Pasveikink Lietuvą“. Pasaulio lietuvius nuotoliniu būdu suvienijusią akciją inicijavo LR Seimo narys Andrius Bagdonas, globojo Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen. Septintokas Gabrielius L. ir aštuntokas Julius L., pasipuošę tautiniais rūbais, sveikino Nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiančią Lietuvą. Vaizdo įraše, kurį sumontavo informatikos mokytojas Robertas Lendraitis, energingai sukosi gimnazijos šokėjų poros.
AGe

Mes švenčiame laisvę (Foto: R. Lendraitis)
Mes švenčiame laisvę (Foto: R. Lendraitis)
Švenčiame laisvę (Foto: A. Geibel)
Švenčiame laisvę (Foto: A. Geibel)

 

Mes švenčiame laisvę
Mes švenčiame laisvę