Integruotos gamtos mokslų ir IT pamokos – žvilgsnis į pasaulį pro virtualios realybės akinius

Mit der Virtuellen Brille rund um die Welt! (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Integruotos gamtos mokslų ir IT pamokos – žvilgsnis į pasaulį pro virtualios realybės akinius (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Spalio 25 d. 5–6 klasių mokiniams buvo vedamos integruotos gamtos mokslų ir IT pamokos. Sparčiai besivystančios technologijos kelia naujus reikalavimus mokytojo veiklai, todėl pamokose dažnai nebeužtenka vien tik vadovėlio.

Biologijos mokytoja Anna-Katharina Wild pakvietė mokinius užsidėti virtualios realybės akinius ir pakeliauti po pasaulį. Gimnazistai su dideliu susidomėjimu dalyvavo pamokose, kurios visiems suteikė ne tik žinių, bet ir daug džiaugsmo bei naujų potyrių.

AD

Mit der Virtuellen Brille rund um die Welt! (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Integruotos gamtos mokslų ir IT pamokos – žvilgsnis į pasaulį pro virtualios realybės akinius (Foto: Dr. G. Hoffmann)