Išvyka į BASF – integruota pamoka netradicinėje erdvėje

Interdisziplinäre Werksbesichtigung bei der BASF in Ludwigshafen (Foto: Dr. G. Hossmann)
Išvyka į BASF – integruota pamoka netradicinėje erdvėje (Foto: Dr. G. Hossmann)
Spalio 25 d. chemijos bazinio kurso, biologijos bei politikos ir ekonomikos sustiprinto kurso mokiniai lankėsi Liudvigshafene esančioje BASF chemijos gamykloje. Juos lydėjo mokytojai dr. Holger Schaefer ir dr. Gabriele Hoffmann.

Po didžiulį miestelį primenantį gamyklos kompleksą grupelė važinėjo autobusu. Gimnazistai susipažino su įvairia BASF gaminama produkcija, kompanijos istorija ir kitais įdomiais faktais apie chemijos pramonę. Dvyliktokai klausėsi BASF koncerno darbuotojų pasakojimų (tarp jų buvo ir Vasario 16-osios gimnazijos absolventas), žiūrėjo informacinę video medžiagą, stebėjo chemijos eksperimentus.

AD