Susitikimas su garsiu reperiu Ben Salomo

Susitikimas su garsiu reperiu Ben Salomo (Foto: Justinas G.)
Susitikimas su garsiu reperiu Ben Salomo (Foto: Justinas G.)

Sausio 28 d. 10 ir 11 klasių mokiniai susitiko su Jonatanu Kalmanovičiumi (Jonathan Kalmanovich), kitaip žinomu Ben Salomo slapyvardžiu. Svečias yra garsus reperis, knygų autorius bei aktyvus kovotojas prieš antisemitizmą. Renginys, kurį rėmė Friedricho Naumanno fondas, buvo skirtas 75-osioms Holokausto aukų metinėms paminėti.

Susitikimo pradžioje žydų kilmės svečias papasakojo apie savo vaikystę ir paauglystę. Mokiniai turėjo progą išgirsti šokiruojančius Ben Salomo gyvenimo įvykius ir jo paties skaudžius susidūrimus su diskriminacija ir antisemitizmu.

Svečias pristatė antidiskriminacinę akciją „ClapforCrap“, o renginio pabaigoje visi turėjo galimybę pasiklausyti reperio dainų. Mokiniai įsisavino labai svarbią pamoką, kad nepaisant aplinkybių niekada neverta išsižadėti arba gėdintis savo tautybės. Prieš atsisveikinant, moksleiviai ir keletas mokytojų su Ben Salomo diskutavo įvairiais klausimais.
Justinas G.

Sekite mus/folgen Sie uns: