Susipažinimo dienos

Vasario 18–21 dienomis besidomintys mūsų gimnazija mokiniai turėjo progą iš arčiau susipažinti su Vasario 16-osios gimnazija.

Antradienį į bendrabučio salę, virtusią klase, sugužėjo net 19 ketvirtokų. Tą dieną mažiesiems buvo vedamos šios pamokos: vokiečių kalba (mokytoja Patrizia Sauerzapf), anglų kalba (mokytoja Marytė Dambriūnaitė-Šmitienė) ir matematika (mokytoja Andrea Guenther). Naujai susibūrusioje klasėje vyravo tikrai darbinga atmosfera. Galbūt jau greitai mūsų gimnazistais tapsiančius vaikus pasveikino direktorė Rasa Weiss ir visiems įteikė po dalyvio pažymėjimą. Mokinukai, kupini naujų įspūdžių, vaišinosi gimnazijos valgykloje ir laukė savo tėvelių.

Trečiadienį ir penktadienį 6–10 klasių mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su mūsų mokykla. Jie dalyvavo įprastose atitinkamų klasių pamokose.
Mokiniai šiomis dienomis susipažino su Vasario 16-osios gimnazijos erdvėmis, kasdienine veikla, mokytojais ir galbūt sutiko būsimus klasės draugus.

AD

Sekite mus/folgen Sie uns: