Vasario 16-osios gimnazija didžiuojasi savo sportininke Laura L.

Mūsų gimnazijos aštuntokė Laura L. kartu su komanda „TUS Kriftel“ tapo Heseno žemės tinklinio čempione.
„Heseno žemės tinklinio tinklinio U15 čempionė“ – tokį titulą praėjusį savaitgalį iškovojo mūsų aštuntokė Laura L. Būdama devynerių, ji pradėjo žaisti Manheimo tinklinio komandoje „SSV Vogelstang“, o sulaukusi 12 metų buvo jauniausia suaugusiųjų komandos žaidėja.
Po atrankos Laura buvo pakviesta į „TuS Kriftel“ jaunimo tinklinio komandą, kurioje mokinė netrukus tapo viena iš pagrindinių žaidėjų. Kartu su komanda ji pateko į Heseno žemės U15 čempionatą. Kvalifikacinis turnyras vyko praėjusį savaitgalį Fuldoje. Po pergalių pirmajame etape prieš „SC Königstein“ ir „VC Wiesbaden“ Lauros komanda pateko į finalą, kuriame susitiko su antrąją vietą užėmusia „SG Johannesberg“. Iškovojusi įtikinamą pergalę (2:0), komanda užsitikrino vietą finale, kur vėl susitiko su „VC Wiesbaden“. Ši kitame pusfinalyje įveikė „Biedenkopf-Wetter-Volley“ klubą. Finale „Kriftel“ parodė, kad pergalė prieš „VC Wiesbaden“ nebuvo atsitiktinė.
Daugybės žiūrovų akivaizdoje „Kriftel“ pelnytai laimėjo finalą (2:0). „TuS Kriftel“ atstovaus Hesenui pietvakarių Vokietijos čempionate, kuris vyks 2022 m. gegužės 15 d. Jame ir vėl dalyvaus mūsų mokinė Laura L. Taigi, laikykime kumščius už komandą. Mes būtinai pranešime apie tai, kaip jai sekėsi.