Simbolinis rakto įteikimas

Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D'Elia)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D’Elia)

Šiais metais dėl koronaviruso sukeltos pandemijos šimtadienio šventė vėl nebuvo rengiama. Balandžio 7 d. tryliktokai ant laiptų prie pagrindinio įėjimo dvyliktokams simboliškai įteikė raktą. Šis didžiulis medinis raktas simbolizuoja gimnazijos mokinių laidų kaitą.
Mokyklą po kelių mėnesių paliksiantys gimnazistai davė patarimų dvyliktokams, kurie patys netrukus taps abiturientais. Šie nuoširdžiai dėkojo vyresnėliams ir linkėjo jiems sėkmės laikant brandos egzaminus.
AD

Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D'Elia)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D’Elia)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D'Elia)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D’Elia)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D'Elia)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D’Elia)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D'Elia)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: A. D’Elia)