Pažintis su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis „Studijų Lietuvoje galimybių pristatymas“

2022 balandžio 26 d., antradienį Gimnazijoje jau nebe pirmą kartą lankėsi svečiai iš Lietuvos:
Viktorija Juodzevičienė ir Odeta Kardauskė (LAMA BPO), Laima Paraukienė ir Dovilė Liubinienė (Vilniaus kolegija), Izabelė Rainytė (Kauno kolegija), Vaidas Dačiola (Vytauto Didžiojo universitetas), Kate Petrikienė (Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas), Dovilė Jodenytė ir Dovilė Ulinskaitė (Vilniaus Gedimino technikos universitetas), Ignas Bautrėnas ir Rasa Ungurė (Švietimo mainų paramos fondas).
Bendrabučio salėje vyko svečių susitikimas su 10, 11 ir 12 klasių mokiniais.
Švietimo mainų paramos fondo atstovas skaitė pranešimą apie tai, kodėl verta pagalvoti apie galimybę studijuoti Lietuvoje.
Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) atstovės papasakojo apie priėmimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas ir profesinio mokymo įstaigas. Lietuvos aukštąsias mokyklas pristatė šių mokyklų atstovai. Susitikimo pabaigoje vyko diskusija bei pokalbiai.
Susitikimą organizavo Lietuvos respublikos švietimo, kultūros ir sporto ministerija bei Švietimo mainų paramos fondas. Renginio koordinatorius Ignas Bautrėnas.
Renginys vyko anglų kalba.
„Study in LT” yra nekomercinis nacionalinis informacijos ir paramos centras studentams, norintiems studijuoti Lietuvoje. Centro tikslas – informuoti būsimus užsienio studentus, jų tėvus ir kitus asmenis apie Lietuvos aukštojo mokslo sistemą ir universitetus, siūlomas studijų programas, finansavimo galimybes, migracijos procedūras ir kt.

IS

Pažintis su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis „Studijų Lietuvoje galimybių pristatymas“ (Foto: A. D'Elia)
Pažintis su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis „Studijų Lietuvoje galimybių pristatymas“ (Foto: R. Ungurė)
Pažintis su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis „Studijų Lietuvoje galimybių pristatymas“ (Foto: A. D'Elia)
Pažintis su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis „Studijų Lietuvoje galimybių pristatymas“ (Foto: R. Ungurė)