Mokiniai klausia, politikai atsako

Heseno Landtago narė Nicola Beer diskutuoja su gimnazistais

MdL Nicola Beer diskutiert mit Schülerinnen und Schülern
Heseno Landtago narė Nicola Beer diskutuoja su gimnazistais

Artėjant rinkimams į Bundestagą, apie 3400 Vokietijos mokyklų rengia mokomąjį simuliacinį žaidimą „Jaunimo rinkimai 2017“. Mokomųjų rinkimų tikslas yra jauniems žmonėms formuoti įprotį dalyvauti rinkimuose ir ugdyti mokinių gebėjimą balsuojant argumentuotai priimti sprendimus.

Politikos ir ekonomikos mokytojos dr. Gabriele Hoffmann ir Sandra Haffa pamokų metu šiai akcijai paruošė ir mūsų gimnazistus. Jaunimo rinkimai vyks rugsėjo 21 d., jų rezultatai bus registruojami Berlyne, o nuo rugsėjo 24 d. jie bus skelbiami ir internetiniame puslapyje www.juniorwahl.de

Rugsėjo 1 d. sustiprinto politikos ir ekonomikos kurso mokiniai susitiko su Landtago nare Nicola Beer. Gimnazistai politikės klausinėjo apie rinkimus į Bundestagą, diskutavo apie migracijos, globalinės politikos ir kitas problemas.
Šį susitikimą filmavo Heseno žemės televizija (Hessischer Rundfunk). Filmuotą medžiagą galėsite pamatyti rugsėjo 8 d. laidoje „Hessenschau“.