Susitikimas su naujuoju Lietuvos ambasadoriumi Vokietijoje, 2017


LR Ambasadorius Vokietijoje
LR Ambasadorius Vokietijoje

Darius Jonas Semaška, kuris nuo 2017 m. liepos 11 d. pakeitė ambasadorių Deividą Matulionį, rugsėjo 9 d. atvyko į susitikimą su Vasario 16-osios gimnazijos kolektyvu ir Vokietijos lietuvių bendruomenės nariais.

Susitikimo metu naujasis ambasadorius buvo supažindintas su Vasario 16-osios gimnazijos istorija ir šiandiena. Rennhofo pilies salėje Vokietijos lietuvių bendruomenės naują veiklos projektą pristatė VLB valdybos pirmininkas Alfredas Hermanas. Apie Vasario 16-osios gimnazijos reikšmę Lietuvai kalbėjo gimnazijos direktorė Janina Vaitkienė. Ambasadorius D.J.Semaška padėkojo už pakvietimą ir ypač pasidžiaugė išgražėjusia Gimnazija, kurioje jis lankėsi ne vieną kartą. Taip pat padėkojo mokiniams už nuostabų muzikinį pasveikinimą, o Vasario 16-osios Garbės svečių knygoje įrašė padėką „Už talką Lietuvai“.

LR Ambasadorius Vokietijoje
LR Ambasadorius Vokietijoje