Plakatų konkursas – NE gėrimui iki sąmonės netekimo


Komasaufen - NEIN | Gėrimui iki sąmonės netekimo - NE
Komasaufen – NEIN | Gėrimui iki sąmonės netekimo – NE

Siekiant ugdyti jaunimo atsakomybę už savo sveikatą ir elgesį visuomenėje, jau aštuntą kartą buvo surengtas plakatų konkursas alkoholio vartojimo prevencijos tema. Konkursą, kuriame dalyvavo apie 7000 mokinių iš visos Vokietijos, rengia DAK ligonių kasos.

Jaunųjų menininkų plakatai kviečia leisti laisvalaikį be žalingų įpročių. Jų kūriniuose atsispindi neigiamas jaunuolių požiūris į piktnaudžiavimą alkoholiu, o ypač smerkiamas tarp jaunimo paplitęs gėrimas iki sąmonės netekimo.

Labai džiaugiamės, jog mūsų gimnazijos dvyliktokės Amy-Marie Gergenreder ir jos sesers Natalijos bendras darbas buvo paskelbtas geriausiu Bergštrasės apskrityje. Heseno žemės mastu seserys užėmė septintąją vietą. Amy-Marie sėkmingai dalyvauja kūrybiniuose konkursuose ir jau ne pirmą kartą užima aukščiausias prizines vietas.

Nuoširdžiai sveikiname mūsų gimnazistę ir linkime jai tolimesnės kūrybinės sėkmės!