Mokinių trumpųjų filmų konkursas


Hessen Lebt Respekt (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Hesene patiriama pagarba (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Heseno žemės vadovybė 2017 metus paskelbė Pagarbos metais. Šių metų programos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į tai, kaip svarbu rodyti pagarbą visose gyvenimo srityse. Moksleivių trumpųjų filmų konkursas- vienas iš daugelio šiems metams skirtų renginių.
Kas yra pagarba? Į šį klausimą kurdami 5 minučių filmą bandė atsakyti mūsų gimnazijos dešimtokai Vėjūnė Čemeškaitė, Irmantė Dauginaitė, Danila Darbutas, Laimis Antanavičius ir Rokas Kankalis. Mokinių videofilme be žodžių pasakojama apie tai, kaip draugystė pakeičia psichologinį smurtą mokykloje patyrusį klasės atstumtąjį.
Po rudens atostogų buvo gauta džiugi žinia: mūsų mokinių darbas pateko į geriausių trumųjų filmų penkioliktuką. Mokiniai su projektą globojusia mokytoja dr. Gabriele Hoffmann buvo pakviesti į Vysbadeną. Filmų kūrėjus apdovanojo Heseno teisingumo ministrė Kuehne-Hoermann ir kultūros ministras prof. dr. Lorz. Kūrybingieji gimnazistai savo klasei laimėjo 200,00 eurų.
Apdovanojimų įteikimo ceremoniją filmavo Heseno žemės televizija.

Trumpas renginio pristatymas (nuoroda, interaktyvi, naujas langas)

Televizijos įrašas apie renginį (nuoroda, interaktyvi, naujas langas)

Mūsų Filmas: