Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos choro koncertas, 2017


Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos choro koncertas, 2017 (Foto: M.D.Šmitienė)
Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos choro koncertas, 2017 (Foto: M.D.Šmitienė)

Gruodžio 15 d. Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos choras Renhofo pilyje mūsų gimnazistams surengė koncertą. Šis choras yra sukaupęs nemažą koncertinę patirtį ir pelnęs aukštus apdovanojimus. Choristai dalyvauja Dainų šventėse, įvairiuose festivaliuose ir konkursuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje (vadovė Zita Kariniauskienė, koncertmeisterė Aušra Valentienė).
Savo pasirodymą klaipėdiečiai pradėjo lietuvių liaudies adventine daina „Leliumai ant tėvulio dvaro“. Po jos svečius iš uostamiesčio, jau antrą kartą viešinčius mūsų gimnazijoje, pasveikino direktorė Janina Vaitkienė. Šventine Kalėdų nuotaika alsuojančius lietuvių ir užsienio kompozitorių kūrinius choristai atliko lietuvių, anglų ir vokiečių kalbomis. Apie Kalėdų troškimus solo dainavo abiturientė Deimantė Narkutė. Juozo Macijausko ir Gabrielės Brazdeikytės smuikais griežiamos melodijos virpino žiūrovų širdis. Kartu su jaunuoliais dainavo ir jiems dirigavo buvusi E. Balsio menų gimnazijos mokinė Audronė Daukšienė.
Po koncerto Zita Kariniauskienė dėkojo už šiltą priėmimą, choro vadovė teigė, kad jaučiasi taip, lyg būtų atvykusi pas artimus draugus. Ji mūsų gimnazijos direktorei įteikė lininį rankšluostį su į jį įaustais „Tautiškos giesmės“ žodžiais ir didžiulį šakotį.

A.D.

WordPress Image Gallery Plugin
Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos choro koncertas, 2017 (Foto: M.D.Šmitienė)
Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos choro koncertas, 2017 (Foto: M.D.Šmitienė)