Projektas „Mes – Lietuvos vaikai”


Projektas „Mes – Lietuvos vaikai” (Foto: M.D.-Schmidt)
Projektas „Mes – Lietuvos vaikai” (Foto: M.D.-Schmidt)

Šiais metais ruošdamiesi paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį buvome pakviesti dalyvauti projekte ,,Mes – Lietuvos vaikai“. Šios iniciatyvos idėja – skatinti įvairių lietuviškų užsienio mokyklų mokinius švęsti Lietuvos 100-ąjį gimtadienį. Mūsų gimnazijos bendruomenė
aktyviai įsitraukė į projekto veiklas.
Kiekviena užsienio mokykla turėjo sukurti po raidę, kurios matmenys 150cm x 90cm, iš žodžio LIETUVA. Mums buvo paskirta V raidė. Ją sukurti padėjo dailės mokytoja Aina Janulionienė ir religijos mokytoja Dalė Kriščiūnienė. Penktų ir šeštų klasių mokiniai – M. Jakubonytė, T. Jankauskas, G. Nemeikšytė, E. Šemetaitė, A. Slančiauskaitė ir G. Vintrici – mielai ją nuspalvino Lietuvos vėliavos spalvomis. Anglų kalbos mokytoja Marija Dambriūnaitė-Šmitienė nufotografavo mokinius, direktorę J. Vaitkienę ir mokytojus, rankose laikančius trispalves. Jomis mojuodami visi tarsi perdavė linkėjimus ir sveikinimus kitiems pasaulio lietuvių vaikams Lietuvos 100-mečio proga. Mes esame Lietuvos vaikai ir mums svarbus Lietuvos 100-metis nepaisant to, kuriame pasaulio krašte gyvename.

Religijos mokytoja Dalė Kriščiūnienė


Projektas „Mes – Lietuvos vaikai” (Foto: M.D.-Schmidt)
Projektas „Mes – Lietuvos vaikai” (Foto: M.D.-Schmidt)