Studijų mugė „Hobit 2018“


Hobit 2018 (Foto: Dr.G.Hoffmann)
Studijų mugė „Hobit 2018“ (Foto: Dr.G.Hoffmann)

Sausio 24 ir 25 dienomis nemažas būrys 11 ir 12 klasių gimnazistų lankėsi Darmštate (Darmstadt) organizuotoje studijų mugėje „Hobit 2018“. Ką veikti baigus mokyklą? Kur stoti? Aukštesniųjų klasių mokiniams kyla daug klausimų, susijusių su ateities planavimu. Atsakymų į juos gimnazistai bandė ieškoti 130 ekspozicijų ir daugybę paskaitų siūlančioje studijų mugėje. Renginys vyko sausio 23-25 dienomis Darmštato kongresų centre. Universitetai, aukštosios neuniversitetinės mokyklos ir įvairios įmonės visus tuos, kurie domisi studijomis, supažindino su savo siekiais, studijų programomis ir pasirinkimo galimybėmis. Informacijos gausa garsėjanti mugė subūrė daugybę lankytojų iš Darmštato ir jo apylinkių.

A.D.