Mūsų mokiniai – tarp edukacinio žaidimo „Vertybinių popierių birža 2017“ nugalėtojų


Planspiel Börse 2017 – Mit kluger Taktik auf das Siegertreppchen (Foto: R.Lendraitis)
Mūsų mokiniai – tarp edukacinio žaidimo „Vertybinių popierių birža 2017“ nugalėtojų (Foto: R.Lendraitis)

Vasario 5 d. dvyliktos klasės mokiniams – Amy-Marie Gergenreder, Julia Ulffers ir Leon Wetzel – taupomojo banko skyriuje Sparkasse Worms-Alzey buvo įteikti diplomai ir apdovanojimai. Mūsų gimnazistai akcijų rinkos simuliaciniame žaidime „Vertybinių popierių birža 2017“ užėmė trečiąją vietą (kuruojanti mokytoja dr. Gabriele Hoffmann).
Dvyliktokai, pasivadinę „NaTrios“, labai apdairiai investavo savo virtualų pradinį 50 000 eurų kapitalą, o vėliau laiku ir už nemažą kainą pardavė savo akcijas. Prieš tai gimnazistai, aišku, akylai stebėjo realius kainų pokyčius biržoje.

Kitais mokslo metais taip pat planuojama dalyvauti anksčiau minėtame edukaciniame žaidime. Norintieji dalyvauti kitų mokslo metų pradžioje gali kreiptis į vyresniųjų klasių vadovę dr. Gabriele Hoffmann.

A.D.

Planspiel Börse 2017 – Mit kluger Taktik auf das Siegertreppchen (Foto: R.Lendraitis)
Mūsų mokiniai – tarp edukacinio žaidimo „Vertybinių popierių birža 2017“ nugalėtojų (Foto: R.Lendraitis)
Planspiel Börse 2017 – Mit kluger Taktik auf das Siegertreppchen (Foto: R.Lendraitis)
Mūsų mokiniai – tarp edukacinio žaidimo „Vertybinių popierių birža 2017“ nugalėtojų (Foto: R.Lendraitis)