Mūsų gimnazistės – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojos!


Mūsų gimnazistės – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojos! (Foto: A. D'Elia)
Mūsų gimnazistės – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojos! (Foto: A. D’Elia)

Kovo 9–10 dienomis Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo geriausi 9–12 klasių lietuvių kalbos žinovai.

Mūsų gimnazijai šiais metais atstovavo dešimtokė Vėjūnė Čemeškaitė ir vienuoliktokė Gabrielė Luka Ružytė. Mokines olimpiadai paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.

Užsienio lietuviškų mokyklų mokiniai rašė samprotavimo rašinį, atliko kalbos vartojimo testą, kalbėjo iš anksto pasirinkta tema ir deklamavo eilėraštį. Vertinimo komisija įvertino olimpiados dalyvių atliktas užduotis ir paskyrė nugalėtojus.

Didžiuojamės, kad užsienio lietuviškų mokyklų mokinių 9–10 klasių grupėje pirmąją vietą pelnė mūsų gimnazijos dešimtokė Vėjūnė Čemeškaitė. Ne mažiau garbingą antrąją vietą 11–12 klasių grupėje iškovojo vienuoliktokė Gabrielė Luka Ružytė. Merginoms buvo įteikti diplomai, medaliai ir vertingos dovanos.

Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojas!

A.D.


Mūsų gimnazistės – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojos! (Foto: A. D'Elia)
Mūsų gimnazistės – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojos! (Foto: A. D’Elia)
Mūsų gimnazistės – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojos! (Foto: A. D'Elia)
Mūsų gimnazistės – Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtojos! (Foto: A. D’Elia)