Mokslo metai Jungtinėse Amerikos Valstijose


USA (Foto: R. Werle)
USA (Foto: R. Werle)

Mūsų gimnazijos vienuoliktokas Ruben Werle vieneriems metams išvyko mokytis į JAV. Gimnazistas gavo Parlamento rėmimo programos (Parlamentarische Patenschafts Programm) stipendiją. Ją skiria Vokietijos Bundestagas ir Jungtinių Valstijų Kongresas. Be to, kiekvieną stipendiatą kuruoja Bundestago narys. Rubeno kuratorius – Vokietijos liberalų partijos (FDP) politikas Till Mansmann.

Mūsų gimnazistas džiaugiasi, kad būtent jam suteikta ši unikali galimybė įgyti tarpkultūrinės patirties. Rubenas gyvena daugiavaikėje šeimoje, įsikūrusioje atokiame Tenesio valstijos kampelyje prie Alabamos valstijos sienos. Vaikinas lanko 300 mokinių turinčią „Waterloo High School“ mokyklą. Aktyviai sportuojantis jaunuolis su dideliu malonumu lankosi amerikietiškojo futbolo rungtynėse.

A.D.


Family (Foto: R. Werle)
Family (Foto: R. Werle)
Football (Foto: R. Werle)
Football (Foto: R. Werle)
High School (Foto: R. Werle)
High School (Foto: R. Werle)
Home, USA (Foto: R. Werle)
Home, USA (Foto: R. Werle)
USA (Foto: R. Werle)
USA (Foto: R. Werle)