„Žaisdami mokomės rusų kalbos“, 2018

„Žaisdami mokomės rusų kalbos“, 2018 (Foto: M. Schäfer)
„Žaisdami mokomės rusų kalbos“, 2018 (Foto: M. Schäfer)
Jau vienuoliktą kartą mūsų gimnazijos atstovai dalyvavo rusų kalbos populiarinimo konkurse „Žaisdami mokomės rusų kalbos“. Rugsėjo 21 d. dvyliktokė Marija Fiodorova ir septintokas Hilard Schiffmann dalyvavo regioniniame minėto konkurso etape Biudingene, Volfgango-Ernsto gimnazijoje.
Šiame etape dalyvavo 12 komandų (nugalėtojų savo mokyklose) iš Veilburgo, Ešvėgės, Gelnhauseno, Fuldos, Kaselio, Biudingeno, Lampertheimo-Hiutenfeldo, Mainco, Simmerno ir Kircheimbolandeno. Gimnazijos atstovai buvo apdovanoti diplomais, mokiniai organizatorių padėką parvežė ir Vasario 16-osios gimnazijai.
Sveikiname Mariją, Hilardą ir rusų k. mokytoją Mariją!

M.Sch.


„Žaisdami mokomės rusų kalbos“, 2018 (Foto: M. Schäfer)
„Žaisdami mokomės rusų kalbos“, 2018 (Foto: M. Schäfer)