Maitinimo mokyklose diena


Delikates am Hessischen Tag der Schulverpflegung (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Maitinimo mokyklose diena (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Rugsėjo 19 d. Heseno žemėje buvo minima Maitinimo mokyklose diena. Maisto tiekėjai ir mokyklos raginami atkreipti dėmesį į tai, ką valgo ir geria vaikai, skatinami pristatyti savo patiekalų asortimentą.

Mūsų gimnazijos mokytoja Marija Schaefer ir virtuvės komanda šią dieną siūlė paragauti gardžių patiekalų, pagamintų iš šviežių produktų. Prie įėjimo į valgyklą buvo galima paskanauti moliūgų sriubos, lakštinių apkepo su špinatais ir daugiaryžio (rizoto) su grybais.

A.D.


Delikates am Hessischen Tag der Schulverpflegung (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Maitinimo mokyklose diena (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Delikates am Hessischen Tag der Schulverpflegung (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Maitinimo mokyklose diena (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Delikates am Hessischen Tag der Schulverpflegung (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Maitinimo mokyklose diena (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Delikates am Hessischen Tag der Schulverpflegung (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Maitinimo mokyklose diena (Foto: Dr. G. Hoffmann)