Studijų ambasadoriai


„Studienbotschafter – BW“ – Studieninformation auf Augenhöhe (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Studijų ambasadoriai (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Badeno-Viurtembergo žemės Mokslo, tyrimų ir menų ministerija organizuoja informacinio pobūdžio kampaniją apie studijų galimybes. Jos tikslas – mokiniams suteikti kiek įmanoma daugiau informacijos apie karjeros planavimą ir sukurti prasmingus studijų pagrindus.
Nors Vasario 16-osios gimnazija įkurta kaimyninėje Heseno žemėje, tačiau vyresniųjų klasių vadovės dr. G. Hoffmann kvietimu rugsėjo 18 d. į mūsų mokyklą atvyko keturi lektoriai. Prieš šešerius metus mūsų gimnazija tapo pirmąja (ir iki šiol vienintele) Heseno žemės mokykla, kurioje įgyvendinama Badeno-Viurtembergo žemės Mokslo, tyrimų ir menų ministerijos finansuojama informacinė programa.

Dvyliktokams buvo pristatytos Reino-Nekaro regiono aukštosios ir aukštosios neuniversitetinės mokyklos. Programos lektoriai – Marlene, Phillip, Shiva ir Asli – patys studijuoja Heidelbergo bei Mannheimo universitetuose, o taip pat ir Loerrach aukštojoje mokykloje, siūlančioje dualines studijas. Todėl studijų ambasadorių pasakojimai apie pasirinkimo svarstymus buvo išties autentiški. Po pagrindinio pranešimo darbas su gimnazistais vyko mažose grupėse.

http://www.studieninfotag.de

A.D.


„Studienbotschafter – BW“ – Studieninformation auf Augenhöhe (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Studijų ambasadoriai (Foto: Dr. G. Hoffmann)