Neužmerkime akių prieš smurtą – parodoje „Tikrai teisinga!“

Neužmerkime akių prieš smurtą – parodoje „Tikrai teisinga!“ (Foto: A. D'Elia)
Neužmerkime akių prieš smurtą – parodoje „Tikrai teisinga!“ (Foto: A. D’Elia)
Lapkričio 7 ir 8 dienomis mūsų gimnazijos 8–9 klasių mokiniai lankėsi parodoje „Tikrai teisinga!“ („Echt fair!“), eksponuojamoje Lampertheimo Alfredo Delpo mokykloje. Į interaktyvią parodą gimnazistus lydėjo mokytojos: Brigitte Heidt, Anna Katharina Wild, Angela Allahyar-Parsa ir Asta D`Elia. Prieš tai visos pedagogės dalyvavo parengiamajame seminare.
Šešiuose ekspozicijos stenduose buvo pateikta išsami informacija apie smurtą ir jo prevenciją. Gimnazistai sužinojo, kokios yra smurto formos, kaip derėtų elgtis konfliktinėse situacijose, kokios yra vaikų teisės ir į kokias institucijas galima kreiptis susidūrus su smurtu.
Mokiniai įdėmiai apžiūrinėjo parodos stendus, pildė trumposios apklausos anketas, o vėliau atsakymus aptarė su socialine pedagoge Natalia Sedich ir jos kolege.

A.D.