Saugus naršymas internete

Webklicker (Foto: M. D. Schmidt)
Saugus naršymas internete (Foto: M. D. Schmidt)
Lapkričio 5–6 dienomis abi šeštos klasės dalyvavo medijų ir informacinio raštingumo projekte „Spragsėtojai internete“ (Webklicker). Atlikdami praktines užduotis, gimnazistai mokėsi atsakingai ir saugiai naršyti internete (koordinatorė Angela Allahyar-Parsa).
Mokiniai sužinojo, kaip reikia naudotis žiniatinklio naršyklėmis, ieškoti informacijos, ruoštis pamokoms. Šeštokai susipažino su grėsmėmis, tykančiomis virtualioje erdvėje, ir būdais, kaip nuo jų apsisaugoti. Projekto metu buvo lavinami mokinių kūrybinio ir kritinio mąstymo įgūdžiai. Klasės auklėtojos, bendradarbiaudamos su lektoriais, sukūrė šeštų klasių internetinį puslapį.

Įdomius dvi dienas trukusius užsiėmimus vainikavo vakaras su tėveliais, kurio moderatoriais buvo patys mokiniai. Atskiros darbo grupės pristatė besidomintiems žiūrovams projekto veiklas.

AD