Trečioji vieta Europos Sąjungos projekte-konkurse „Mėgaukitės prie stalo pilyse ir soduose“!

Trečioji vieta Europos Sąjungos projekte-konkurse „Mėgaukitės prie stalo pilyse ir soduose“! (Foto: J. Gečas)
Trečioji vieta Europos Sąjungos projekte-konkurse „Mėgaukitės prie stalo pilyse ir soduose“! (Foto: J. Gečas)
Lapkričio 30 d. mus pasiekė džiugi žinia – gimnazijos dešimtokų ir vienuoliktokų (Justino Gečo, Smiltės Lekavičiūtės, Emilio Sadrejevo ir Domo Sirbikės) sukurtas filmas užėmė trečią vietą ES projekte-konkurse „Mėgaukitės prie stalo pilyse ir soduose“. Mokinius konsultavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.
Šio projekto tikslas – skatinti jaunimą pajusti Europos kultūros grožį ir vertę. Lietuva tikrai graži šalis, kurią verta pažinti ir aplankyti! Gimnazistai po pamokų sukūrė trumpą filmą apie Lietuvos istorinę gastronomiją. Jie pristatė Trakų pilį, pasakojo apie karaimus ir iš svetur atkeliavusius kibinus, tapusius neatsiejama mūsų gimtinės gastronomijos dalimi. Pranešimą puikiai iliustravo dešimtoko Justino Gečo fotografijos. Mokinio mama Jūratė Gečienė iškepė gardžius kibinus, kuriais mėgavosi ne tik projekto dalyviai, bet ir gimnazijos darbuotojai bei mokiniai. Konkursui buvo leista pristatyti darbą bet kuria Europos kalba, todėl mūsų gimnazistai savo video filme kalbėjo lietuviškai.

Nugalėtojų ir jų klasės draugų laukia vertinga dovana – kelionė į vieną iš Vokietijos pilių.

Čia pateikiamas oficialus vaizdo įrašas, kuriame pristatomi visi laimėtojai: https://www.youtube.com/watch?v=mh7Xa_oi1Zo (Neues Fenster, WEB)

Klasės vaizdo įrašas:
https://www.youtube.com/watch?v=xNuuoa7CHmQ (Neues Fenster, WEB)

A.D.

Trečioji vieta Europos Sąjungos projekte-konkurse „Mėgaukitės prie stalo pilyse ir soduose“! (Foto: J. Gečas)
Trečioji vieta Europos Sąjungos projekte-konkurse „Mėgaukitės prie stalo pilyse ir soduose“! (Foto: J. Gečas)