Bendrabutyje įžiebta pirmoji Advento žvakė, 2018

Bendrabutyje įžiebta pirmoji Advento žvakė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabutyje įžiebta pirmoji Advento žvakė (Foto: E. Jankūnas)
Bendrabučio auklėtojos R. Jankūnienės iniciatyva šiais metais bendrabutyje, kaip ir kasmet, vėl buvo sukurta šventinė Kalėdų laukimo nuotaika. Įspūdingas Adventinis vainikas, šimtai nušvitusių kalėdinių lempučių į laiptinę sukvietė bendrabutyje gyvenančius vaikus įžiebti pirmąją Advento žvakę.

Vakaro, kurį rengiant aktyviai talkino ir bendrabučio Mokinių tarybos nariai A. Fallentin bei D. Darbutas, metu buvo trumpai papasakota apie Adventinio laikotarpio reikšmę mūsų gyvenime, prisiminta, kaip tokie vakarai buvo rengiami bendrabutyje ankstesniais metais. Savaime suprantama, kad vakaro kulminacija tapo Adventinių kalendorių dovanojimas bendrabučio vaikams. Iki šiol buvo įprasta juos dovanoti tik jaunesniesiems mokiniams. Tačiau šį kartą kalendoriais buvo pradžiuginti visi bendrabutyje gyvenantys gimnazistai. Didelio pasisekimo sulaukė tą vakarą surengta fotosesija ,,Tai Kalėdos, Kalėdos, Kalėdos…“

E. Jankūnas