Akcija „Rašymas už laisvę“

Aktionstag „Schreib für Freiheit!“ – Briefmarathon von Amnesty International zum Tag der Menschenrechte (Foto: Dr. G. Hoffmann)
Akcija „Rašymas už laisvę“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gruodžio 10 d. minima Tarptautinė žmogaus teisių diena. Žmogaus teises ginanti tarptautinė organizacija „Amnesty International“ viso pasaulio žmones pakvietė rašyti laiškus ir taip prisidėti prie kampanijos „Rašymas už laisvę“.

Šimtai tūkstančių žmonių iš įvairių pasaulio kampelių suskubo rašyti laiškus. Tokiu būdu jie išreiškia solidarumą su žmonėmis, kurių teisės yra pažeidžiamos, ragina vyriausybes gerbti žmogaus teises. Kiekvienas laiškas svarbus, nes jis gali išgelbėti gyvybes, užkirsti kelią kankinimams ar neteisingiems ir neteisėtiems apkaltos procesams.

Gruodžio 7 d. mūsų gimnazistai – Julia Hoerl, Josephina Jaksch, Katja Keilmann, Philip Karb ir Timo Zimmermann – ragino norinčiuosius prisidėti prie šios kampanijos. Visi laiškai ir atvirukai bus surinkti ir nusiųsti „Amnesty International“, o iš ten keliaus į institucijas atitinkamose šalyse. Akciją mokykloje organizavo dr. Gabriele Hoffmann.

Beje, Jūs taip pat galite dalyvauti internetu:
www.amnesty.de/briefmarathon

AD