Bendrabutyje Kalėdų belaukiant

Bendrabutyje Kalėdų belaukiant - Meduolių kepimas (Foto: G. Ručys)
Bendrabutyje Kalėdų belaukiant – Meduolių kepimas (Foto: G. Ručys)

Pirmojo Advento sekmadienio išvakarėse vyko bendrabučio puošybos darbai. Bendrabučio įėjimą mokiniai papuošė eglės šakomis ir lemputėmis, kurias, kaip žiemos švenčių pranašą, iškilmingai įžiebė. Lemputėms sužibus, bendrabutyje gyvenantys gimnazistai vakarojo, vaišindamiesi pačių iškeptais vafliais ir šildydamiesi karštu punšu.

Šio vakaro metu buvo įteiktos dovanėlės dalyvavusiems A.Ručienės skelbtoje akcijoje „Kalėdinės durys“. Bendrabutyje gyvenantys mokiniai buvo kviečiami, pasitelkus kūrybines galias, papuošti savo kambario duris kalėdinėmis dekoracijomis. Iki pirmojo Advento sekmadienio gražiausiai ir „kalėdiškiausiai“ savo kambario duris papuošė Veronika (10 kl.), Smiltė (10 kl.)ir Laura (11 kl.).

Antrąją Advento savaitę bendrabučio salėje vyko džiaugsmingas keitimasis dovanėlėmis ir šventinis „Jazz Dance“ vakaras.

Trečiosios Advento savaitės sekmadienio vakarą bendrabutyje pasklido malonus gvazdikėlių, kardamono bei cinamono kvapas, kuris visus užkrėtė švenčių laukimo nuotaika. Jau tradicija tapo kalėdinių meduolių kepimas ir dekoravimas bendrabutyje. Kepėjai ne tik ragavo meduolių pasigardžiuodami kakava, bet ir dėjo juos į dekoratyvinius maišelius. Tai bus puiki šventinė dovana artimiausiems žmonėms.

Audronė Ručienė