Kalėdų senelis šeštadieninėje mokyklėlėje, 2018

Kalėdų senelis šeštadieninėje mokyklėlėje (Foto: R. Lendraitis)
Kalėdų senelis šeštadieninėje mokyklėlėje (Foto: R. Lendraitis)

Gruodžio 15 d. į Vasario 16-osios gimnazijos šeštadieninę mokyklą atskubėjo būrys mažylių susitikti su Kalėdų Seneliu. Juos pasitiko nykštukai, mokytojos ir mokyklos administracija. Nykštukai pasveikino mažuosius popietės dalyvius ir jų tėvelius su artėjančiomis šventėmis. Vasario 16-osios gimnazijos direktorė Janina Vaitkienė padrąsino mažylius ir linkėjo visiems šviesių ir laimingų Kalėdų.
Šeštadieninės lituanistinės mokyklos mokinys Švitrigaila Conrad visus pradžiugino Kalėdiniu kūriniu, atliekamu klarnetu. Mokytojos Aušra Lorenz ir Dalė Kriščiūnienė pakvietė į Kalėdines dirbtuvėles. Vaikai pagamino žaisliukus, kuriais puošė eglutę. Tėveliai prie kavos puodelio dalinosi šventiniais džiaugsmais. Papuošę eglutę, šventės dalyviai sulaukė Kalėdų Senelio. Visi linksmai šoko, dainavo, džiaugėsi Kalėdų Senelio dovanomis. Atsisveikindama šeštadieninės mokyklos projekto vadovė Irena Sattler palinkėjo vaikams ir jų tėveliams linksmų artėjančių švenčių ir laimingų Naujųjų metų.

D.K. ir A.L.