Prevencinis renginys „Alkoholio žala žmogaus organizmui“

Prevencinis renginys „Alkoholio žala žmogaus organizmui“ (Foto: A. Ručienė)
Prevencinis renginys „Alkoholio žala žmogaus organizmui“ (Foto: A. Ručienė)

Balandžio 8-osios vakarą bendrabutyje gyvenančius mokinius Audronė Ručienė pakvietė į prevencinį renginį „Alkoholio žala žmogaus organizmui“. Šia aktualia tema referatus paruošė ir susirinkusiems mokiniams pristatė aštuntos klasės mokinės Emilija-Roma Šemetaitė ir Paulina Kontvidaitė.

Referatuose buvo nagrinėjami klausimai, kokią žalą jaunam organizmui daro alkoholis ir kodėl jo vartojimas tarp jaunų žmonių yra opi problema. Pateikta medžiaga mokiniams suteikė progą pagalvoti, ar verta save nuodyti alkoholiu, įvertinti žalingų įpročių riziką ir priimti teisingą sprendimą.

Kartu su mokiniais referatų pristatymo klausėsi ir pokalbyje su gimnazistais dalyvavo bendrabučio auklėtojai – R. Jankūnienė, E. Jankūnas, A. Ručienė – ir direktorės pavaduotoja I. Sattler.

A. Ručienė