Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde

Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde (Foto: D. Kriščiūnienė)

Motina – tai yra tas asmuo, iš kurio įsčių mes atėjome į šį pasaulį. Mama įkūnija visą gamtą, kurios dalis mes ir esame. Švęsdami Motinos dieną, mes sutelkiame dėmesį į gimdytoją su dėkingumu, atlaidumu, nuolankumu, matome joje gyvybės šaltinį.

Gegužės 12 dieną Renhofo pilies koplyčioje vyko Šv. Mišios, skirtos Motinos dienai paminėti. Pamokslo metu kapelionas dr. Virginijus Grigutis kalbėjo apie motinystės pašaukimą kaip vieną nuostabiausių Dievo dovanų, suteikiančių mamoms stiprybės, meilės ir drąsos auginant savo atžalas. Liturgijoje dalyvavo Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai. Šv. Mišių pabaigoje kunigas visoms mamytėms suteikė asmeninį palaiminimą, gimnazistės įteikė po rožės žiedą. Emilija Šemetaitė su muzikos mokytoju Gintaru Ručiu padovanojo skambią dainą. Mamos pajuto savo širdyse džiaugsmo liepsnelę, kuri įžiebė jas tolesnei tarnystei. Dėkojame visiems, atnešusiems džiaugsmo valandėlę mūsų mieloms mamoms.

D.K.

Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde (Foto: D. Kriščiūnienė)
Motinos dienos minėjimas Hiutenfelde (Foto: D. Kriščiūnienė)