„Jaunimo rinkimai 2019“

Wir haben gewählt! – Juniorwahl zur Europäischen Union (Foto: Dr. G. Hoffmann)
„Jaunimo rinkimai 2019“ (Foto: Dr. G. Hoffmann)

Gegužės 16 d., artėjant Europos Parlamento rinkimams, mūsų gimnazijoje buvo surengtas mokomasis simuliacinis žaidimas „Jaunimo rinkimai 2019“. Jį organizavo politikos ir ekonomikos mokytoja dr. Gabriele Hoffmann. Mokomojo simuliacinio žaidimo tikslas – jauniems žmonėms formuoti įprotį dalyvauti rinkimuose ir ugdyti mokinių gebėjimą argumentuotai priimti sprendimus. Rinkimuose dalyvavo apie 650.000 jaunuolių iš 2700 mokyklų.

Mūsų gimnazijoje balsuoti galėjo visi norintys 7–13 klasių mokiniai. Jaunimo rinkimų komisiją sudarė dvyliktokai: Leonie, Sandra, Philip, Maximilian, Thevin ir Timo. Komisijos nariai suskaičiavo balsus ir Vasario 16-osios gimnazijos Jaunimo rinkimų rezultatus užregistravo Berlyne.

Rezultatus galite pamatyti čia: https://www.juniorwahl.de/europawahl-2019.html


A.D.