Paskaita „Ketvirtoji (4.0) industrinė revoliucija“

Digitalisierung – Das Internet der Dinge – Industrie 4.0
Paskaita „Ketvirtoji (4.0) industrinė revoliucija“

Rugsėjo 18 ir 23 dienomis politikos ir ekonomikos kurso mokiniai susitiko su SAP darbuotoju Eric Bauer. Ekonomikos ir verslumo pedagogas dvyliktokus ir tryliktokus supažindino su ketvirtąja (4.0) industrine revoliucija.

Šiais laikais vyksta didžiulės technologinės permainos, daiktai tampa išmanūs. Z kartos atstovai, kuriems priklauso ir šių dienų mokiniai, nebegali savo gyvenimo įsivaizduoti be išmaniųjų technologijų. Per paskaitą gimnazistai sužinojo, kaip ketvirtoji industrinė revoliucija keičia mūsų dabartinį gyvenimą, nulemia ateitį ir profesijos pasirinkimą. Buvo aptarti ne tik skaitmeninimo privalumai, bet ir tykantys pavojai.

Renginį, kurį parėmė Hopp fondas, organizavo vyresniųjų klasių vadovė, ekonomikos ir politikos mokytoja dr. Gabriele Hoffmann.

A.D.

Digitalisierung – Das Internet der Dinge – Industrie 4.0
Paskaita „Ketvirtoji (4.0) industrinė revoliucija“
Digitalisierung – Das Internet der Dinge – Industrie 4.0
Paskaita „Ketvirtoji (4.0) industrinė revoliucija“
Digitalisierung – Das Internet der Dinge – Industrie 4.0
Paskaita „Ketvirtoji (4.0) industrinė revoliucija“