Akcija „Įžiebkime gyvąjį advento langą“

Akcija „Įžiebkime gyvąjį advento langą“ (Foto: dr. V. Grigutis)
Akcija „Įžiebkime gyvąjį advento langą“ (Foto: dr. V. Grigutis)

Lapkričio 30-osios vakarą Vasario 16-osios gimnazija adventą pradėjo tradicine ekumenine akcija „Įžiebkime gyvąjį advento langą“.

Šiais metais Renhofo pilies vidiniame kiemelyje esantį langą papuošė gimnazijos dailės mokytoja Aina Janulionienė. Ekumeninėms pamaldėlėms vadovavo gimnazijos kapelionas dr. Virginijus Grigutis. Keturių advento vainiko žvakių monologą skaitė šeštokės Monika Poviliūnaitė ir Thalissa Vierheilig bei septintokės Gabrielė Nemeikštytė ir Johanna Hamann. Gimnazistus skaitiniui paruošė mokytoja Marija Dambriūnaitė-Šmitienė.

Po pamaldų Renhofo pilyje svečius karštu vynu ir užkandžiais vaišino Vokietijos lietuvių bendruomenės nariai.

VG