Kalėdų popietė

Kalėdų popietė (Foto: A. D'Elia)
Kalėdų popietė (Foto: A. D’Elia)

Gruodžio 2 d. gimnazijos bendrabutyje pakvipo kūčiukais. Juos kepė 5–6 klasių mokiniai. Mielinę tešlą iš anksto paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.

Pasiskirstę į dvi grupes, mažieji kepėjai formavo volelius, juos pjaustė ir tešlos gabalėlius dėjo ant skardos. Vėliau visi kaip didelė šeima susėdo prie bendro stalo. Mokiniai ragavo savo iškeptų kūčiukų, deklamavo žinomų lietuvių autorių eilėraščius apie žiemą ir patys kūrė pasakojimus apie Kalėdas. Puikiai nusiteikę ir saujose gniauždami dar nesuvalgytus kepinius, gimnazistai patraukė namo.

AD

Kalėdų popietė (Foto: A. D'Elia)
Kalėdų popietė (Foto: A. D’Elia)
Kalėdų popietė (Foto: A. D'Elia)
Kalėdų popietė (Foto: A. D’Elia)
Kalėdų popietė (Foto: A. D'Elia)
Kalėdų popietė (Foto: A. D’Elia)
Sekite mus/folgen Sie uns: