Dovana Gimnazijos mokytojams

Dovana Gimnazijos mokytojams (Foto: I. Sattler)
Dovana Gimnazijos mokytojams (Foto: I. Sattler)

Vasario 16-osios dienos proga Gimnazijos mokytojus pasveikino buvusi mokinė Laurencija G., (buvusi R.), su Lietuvos valstybės atkūrimo bei Gimnazijos vardo diena. Laurencija padėkojo už puoselėjamas vertybes mūsų Gimnazijoje ir atsiuntė Gimnazijos mokytojams lietuvišką šakotį.
Laurencijos dėdė tėvas Alfonsas Bernatonis, OFMCap, yra vienas iš Vasario 16-osios gimnazijos įkūrėjų.
Laurencija gyvena Vokietijoje jau 20 metų. Ji sako, kad labai sunku paaiškinti vokiečiams draugams, kad lietuviškas šakotis yra ypatingo skonio tradicinis lietuviškas desertas.
Todėl buvusi Gimnazijos mokinė įkūrė elektroninę parduotuvę, kurioje pardavinėja lietuviškus šakočius Vokietijoje, kad jos draugai patys galėtų nusipirkti autentiškų šakočių, jų paragauti bei įsitikinti nepaprastu šakočio skoniu.

IS

Dovana Gimnazijos mokytojams (Foto: I. Sattler)
Dovana Gimnazijos mokytojams (Foto: I. Sattler)
Dovana Gimnazijos mokytojams (Foto: I. Sattler)
Dovana Gimnazijos mokytojams (Foto: I. Sattler)