Dvyliktokų susitikimas su gimnazijos kapelionu

Dvyliktokų susitikimas su gimnazijos kapelionu (Foto: A. D'Elia)
Dvyliktokų susitikimas su gimnazijos kapelionu (Foto: A. D’Elia)

Vasario 23 dienos rytą 12 klasės lietuvių kalbos kurso mokiniai turėjo galimybę artimiau susipažinti su gimnazijos kapelionu dr. Virginijumi Grigučiu. Dvyliktokai lietuvių kalbos pamokose analizuoja Vinco Mykolaičio-Putino kūrinį „Altorių šešėly“ – vieną žymiausių lietuvių psichologinių romanų, kuriame vaizduojami jauno kunigo Liudo Vasario gyvenimo vingiai.
Per pokalbį V. Grigutis prisiminė savo seminarijos laikus, pirmąsias kunigystės dienas ir studijų metus Italijoje. Įdomiausias ir labiausiai mokinius sudominęs pasakojimas buvo apie pašaukimą būti kunigu ir savęs realizavimą. Gimnazistai pateikė kapelionui daug klausimų, kurie leido dar geriau suprasti tikrąjį pašaukimą ir tinkamo kelio pasirinkimo svarbą jaunam žmogui. Netradicines pamokas organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Asta D`Elia.

Justinas G. (12 kl.)

Dvyliktokų susitikimas su gimnazijos kapelionu (Foto: A. D'Elia)
Dvyliktokų susitikimas su gimnazijos kapelionu (Foto: A. D’Elia)