Simbolinis rakto įteikimas

Übergabe des symbolischen Schlüssels (Foto: Patrizia, R. Lendraitis)
Simbolinis rakto įteikimas (Foto: Patrizia, R. Lendraitis)

Kovo 23-ąją 13 ir 12 klasių mokiniai prisiminė ir įgyvendino kasmetinę mokyklos tradiciją – simbolinio rakto įteikimą. Kadangi šiais pilnais iššūkių metais šimtadienio šventė, deja, negalėjo įvykti, gimnazistai susitiko lauke, prie pagrindinio įėjimo. Abiturientai perdavė jų pačių padarytą dovaną – plakatą, kuriame išdėstyti patarimai, kaip galima sėkmingai pasiruošti egzaminams.
Vėliau buvo įteiktas raktas – simbolis, kad patys dvyliktokai tuoj taps abiturientais ir turės siekti savo brandos atestatų. Šis raktas ne vien atrakina duris į brandos egzaminus, bet ir į gyvenimą, į platų, pilną galimybių pasaulį. Dvyliktokai taip pat turėjo progą padėkoti ir tarti keletą žodžių abiturientams, netrukus paliksiantiems mokyklą.
Visos gimnazijos bendruomenės vardu abiturientams linkime didžiausios sėkmės laikant brandos egzaminus, kurie jau greitai prasidės!

Justinas G. (Kl. 12)